Skip to content

Home

Dalším štěnětem na DOG BLESS YOU RCORDS je split 10″ WITCHES OF MALIBU/Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES).

WITCHES OF MALIBU je noise/ambient/industrial . Na straně WOM jsou dva instrumentální tracky a jejich vysvětlení ERICem WOODem (BASTARD NOISE).  Něžný políbení akustickou kytarou a efektů, které bodají jako hejno vos v songu Behold The Golden Dawn a vzteklá a temná industriální bestie Ghost Dog, která nechá v duši černou díru. Cit pro jedovaté tóny a gradaci je to co mne na WOM dostalo a den kdy jsem se prvně nechal okouzlit při prvních melodiích BEHOLD THE GOLDEN DAWN nezapomenu.

Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES) tentokráte jako kolaborace s SH SH/Remek/Gattaca/Marnost , CMITER / Remek/Marnost , FAT G /Inspiral Picnic Punx & Studio , Mr.NOBODY /The…(Nobody) společnýma sílama udělali track Birth/Humans VS. Nature/ Black Sun . Citéra, krabičky a úžásný Wart Hog v pozadí. Skladba inspirovaná “ láskou“ k lidstvu a jeho aktivitě na této planetě. Song Lajka Space Blues (Voice Of The Voicelles) je inspirován posledními minutama Lajky života, Tentokráte ve spolupráci Blondie /DOG BLESS YOU RECORDS leader/ , feny Tessy a Dave Laneyho od AUXES, kteří dodali hlasy a Mr.NOBODY společně s FAT G vytvořili jemný ambientní opus na závěr desky.

PRO VÍC INFORMACÍ KLIKNI SEM!

Next release on Dog Bless You records is split 10″ WITCHES OF MALIBU/Mr. NOBODY & THE.. (NOBODIES).

Witches of Malibu is noise/ambient/industrial band and it comes with two industrials songs and explanation of their meaning by ERIC WOOD (Bastard Noise). You can hear sweet kisses of acoustic guitar and effects in the song called Behold the Golden Dawn, on the other hand the second track, Ghost Dog, is raging like an old beast.

Mr. NOBODY & THE.. (NOBODIES) is a special collaboration of SH SH (Remek, Gattaca, Marnost), CMITTER (Remek, Marnost) FAT G (Inspiral Picnic Punx & Studio) and Mr. NOBODY & THE.. (NOBODY). We together made a song called Birth/Humans VS. Nature/Black Sun. The song is inspired by „love“ for mankind and his activity on this planet. The next song, Lajka Space Blues (Voice of the Voiceless) is inspired by the last minutes of a dog Lajka. You can also hear Blondie (DOG BLESS YOU RECORDS leader), Tessa and Dave Laney of Auxes and Mr. NOBODY with FAT G who together created this ambient and sweet cake.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE!


Pořád k dostání:
HOT NERDS (das four eyez kult) 7″ poslední kusy!!!
LEG LIFTERS/BLONDIE & THE…(NOBODY)split 7″ – černý vinyl, poslední ks
Brzy:
LEG LIFTERS/BLONDIE & THE…(NOBODY) split 7″ Test Press verze obashující DOG BLESS YOU SYMPATHIZER´S PHOTO JOURNAL . 34 stran, jiný obal, ručně číslovaný, s otiskem Blondie packy  na B straně. Limit 18 ks.
BLONDIE & THE…(REMIX) – download karta. Remixy psího šlágru co vyšel původně jako split  psingl s LEG LIFTERS.ukázka tady:  THE…(NOBODY) : http://mrnbdy.bandcamp.com/, krom Mr. Nobodyho se rozhodli upravit do svého hávu mistr FAT G a mistr CMETER (Remek). Limit edice 55 ks. Karta je v podobě kazety, s bookletem a obalem. Nehmotný formát a hmotný obal..opět benefiční na psí tulek.
Trička, tašky DBY Records, limit 18 ks trik, 14 tašek.
BLACK BLOCK DOG ZINE 4. Speciální diy číslo. Co kus to jiná obálka, diy má mrtě podob,tady jich je vypsáno jen pár,ale start někde být musí. Dál hledej a inspiruj se sám. Uvnitř rozhovory s HOT NERDS, LUISE/TANGLED LINES, x JESUSem x, BLONDIE, trocha recenzí, vinyl story a artwork. Favoritní grafici a psíčci atd..
Release date 7.leden 2014. pro aktuální info pište na dby@dogloversrecords.net
Still available:
HOT NERDS (das four eyez kult) 7″ last copies!!!
LEG LIFTERS/BLONDIE & THE…(NOBODY)split 7″ last one copy
Out soon:
LEG LIFTERS/BLONDIE & THE…(NOBODY) split 7″ test press version including DOG BLESS YOU SYMPATHIZER´S PHOTO JOURNAL. 34 pages, different cover, hand-numbered, with a print of Blondies hand, limited to 18 copies.
BLONDIE & THE…(REMIX) – download card. Remixes of song previously released on Leg Lifters split seveninch. Liste to it here. Limited to 55 copies. The card is made as a cassette with a booklet and cover. Benefit to a dog shelter.
T-shirts limited to 18 pcs, tote bags limited to 14 pcs.
BLACK BLOCK DOG ZINE 4. Special DIY issue. Every copy with a different cover. Interviews with HOT NERDS, LUISE/TANGLED LINES, xJESUSx, BLONDIE, reviews, vinyl story, artwork and so on. Released date January 7th 2014. Contact us at dby@dogloversrecords.net